Сегодня в смт Сартана 23.04.2024

Безус вийшов на заміну в матчі Ліги конференцій, але не врятував Гент

У четвер, 19 серпня, в рамках плей-офф раунду Ліги конференцій-2021/22 польський Ракув на своєму полі приймав бельгійський Гент.   Перша половина зустрічі пройшла без голів, проте в середині другого тайму Ракув зумів забити зусиллями Анджея Невуліса.   Через кілька хвилин після цього головний тренер Гента випустив на поле українського півзахисника Романа Безуса - він замінив Ендрю Юльсагера на 68-й хвилині. Безус не вирізнявся результативними діями, а Гент програв із рахунком 0:1.   Матч-відповідь відбудеться в Бельгії у четвер, 26 серпня.   Ракув (Польща) - Гент (Бельгія) - 1:0 Гол: Анджей Невуліс, 64.   Ракув: Невуліс, Арсенич (Рундіч, 22), Ковачевич, Полетанович, Цебуля (Стерджен, 75), Іві Лопес (Шелонговскі, 75), Вдовяк (Длугош, 75), Тудор, Кун, Папаніколау, Муселік (Гутковський, 57).   Гент: Болат, Нуріу Фортуна, Ханча-Ольсен, Нгаде-Нгаджуї, Кастро-Монтес (Самуаз, 80), Окума, Оджіджа-Офое, Юльсагер (Безус, 68), Де Сарт (Кумс, 80), Депуатр, Тіссаудалі (Чакветадзе, 68).   Попередження: Ковачевич (90+8) - Нгаде-Нгаджуї (67), Депуатр (68), Оджіджа-Офое (81), Нуріу Фортуна (88), Болат (90+9).     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet